Dovoz automobilů

Nabízíme dovoz automobilů ze zahraničí pro okres Prostějov, Olomouc, Přerov, ale i pro celou Moravu a Českou Republiku. Dovoz aut ze zahraničí má nespornou výhodu v tom, že vám můžeme nabídnout nejen auto dle vašich konkrétních představ, ale jak je známo auta ze zahraničí jsou v lepší kondici a to nejen díky pravidelným servisům v autorizovaných prodejnách, ale i díky lepšímu stavu vozovek v zahraničí. Nabízíme kvalitní službu v podobě dovozu auta ze zahraničí – dovoz aut z Německa, Rakouska, Francie, Belgie, Nizozemí, Lucemburska i ze zbytku EU. Pokud si nevyberete z naší nabídky vozů, nabízíme vám možnost dovozu vozidla přesně podle vašich přání.

Vaše dotazy k dovozu automobilů rádi zodpovíme na našich telefonech nebo e-mailu.

Rádi vám celý proces dovozu z pohledu zákazníka představíme, aby jste veděli co vás při nákupu čeká a také v textu najdete  několik tipů.

 

Před nákupem vozu si nejprve ujasněte:

  • Za jakým účelem jej chcete pořídit, (Rodinný vůz, druhý vůz v rodině či vůz pro podnikání)
  • Jaký typ pohonu (nafta či benzin?). (Všeobecně platí pravidlo, že při nájezdu do 40 tisíc km ročně se většinou vyplatí benzinový vůz)
  • Jaký zvolíte typ převodovky, zda automatickou, či manuální
  • Výbava vozu (Klimatizace, střešní okno, počer airbagů)
  • Kolik jste ochotni za vozidlo utratit? Můžeme vám poskytnou i finanční půjčku.

Pokud si nebudete v některém bodě jistí, rádi vám poradíme.

 

Můžete si najít konkrétní vozidlo:

Díky internetu je možné si prohlédnou miliony nabízených vozů. Některé zahraniční servery jsou dokonce přeloženy do češtiny, takže vyhledat váš vysněný vůz nebude problém. Doporučit vám můžeme například tyto německé servery:

  • mobile.de
  • autoscout24.cz
  • automobile.de
  • auto.de
  • dasautohaus.de

 

Osobní schůzka:

Společně můžeme probrat, zda vámi vybrané auto odpovídá přesně vašim požadavkům a zdali jsme na trhu nenalezli výhodnější variantu vozidla. Jakmile je auto vybráno, ověříme, že je inzerát ještě aktuální a sjednáme termín kdy vůz do zahraničí pojedeme vyzvednout. Zde vůz pečlivě zkontrolujeme, zda udávaný stav souhlasí s ůdaji v inzerci a po telefonickém souhlasu s kupujícím a následném vyřízení všech potřebných formalit s prodávajícím např.v Německu, může dojít k dovozu auta do ČR. Ve smluvený den, který si s Vámi a prodávajícím domluvíme, pro daný vůz vyrazíme. Stejně jako ostatní dovozci automobilů si po (špatných) zkušenostech bereme na dovoz automobilu jistinu, abychom si ověřili, zda skutečně máte o vůz zájem.

 

Převzetí vozidla:

Na Vaší žádost jsme také schopni zajistit vyřízení veškerých formalit potřebných k registraci a provozu vozidla na pozemních komunikacích v ČR.(emise+stk+přihlášení)  Vůz můžeme kompletně vyčistit, naleštit, což vřele doporučuje, budete mít pocit nového vozu. Na vás pouze zbyde doplatek vozidla a pak již nastane tolik vysněný okamžik – převzetí klíčů od vozidla a první kilometry směr domov. Na přání vám vyhotovíme protokol o celkovém stavu vozidla v autorizovaném servisu.

Vaše dotazy k dovozu automobilů rádi zodpovíme na našich telefonech či e-mailu.